Člen skupiny CEIT group
Slovenčina (SK) / English (UK) / German (DE) / Russian (RU) / Espanol (ES)
Budova sídla spoločnosti
 

Kontaktný formulár

Meno, Priezvisko(*)
Zadajte meno a priezvisko!

Spoločnosť
Prosím zadajte názov spoločnosti!

Telefón(*)
Telefón v nesprávnom tvare

Email(*)
Email v nesprávnom tvare!

Štát(*)
Zadajte štát!

Mám záujem o
Invalid Input

Pracujem v oblasti
Invalid Input

Text správy(*)
Vyplnte správu!

  

Polia označené (*) je nevyhnutné pre odoslanie správy vyplniť. Zaslané údaje chránime podľa zákona č.428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov

NAŠE REFERENCIE

CEIT Technical Innovation v súčasnosti realizuje desiatky projektov pre našich klientov zameraných na zefektívnenie ich logistických riešení. Sme hrdí na to, že nasledujúce firmy môžeme nazývať našimi obchodnými partnermi.

Čítať viac +

NAPÍSALI O NÁS

Spoločnosť CEIT technical innovation a jej produkty a služby sa tešia záujmu slovenských médií. Vďaka výnimočnému portfóliu aktivít sa o spoločnosť zaujímajú médiá rôznych zameraní.

Čítať viac +

PROFIL SPOLOČNOSTI

CEIT Technical Innovation, s.r.o. je dynamicky rozrastajúca sa spoločnosť zameraná na výskum a vývoj riešení pre priemysel. Náš tím je zložený z expertov v oblasti strojárstva, priemyselného inžinierstva, informatiky a elektrotechniky, ktorí sa venujú tvorbe inovatívnych riešení s využitím najnovších technológií.

Čítať viac +

NAŠI PARTNERI

Pri navrhovaní riešení a priemyselných projektov, úzko spolupracujeme so vzdelávacími inštitúciami a odbornými partnermi s cieľom poskytnúť našim klientom najlepšie riešenie, ktoré bude plne spĺňať jeho požiadavky.

Ćítať viac +